HAKKIMIZDA

4 elementin gücü ’nü her köşesinde taşıyan yaşam komplekslerimizde; fitness bölümümüzde spor yaparken içinizdeki ateşi harlayabilir, havuzun rahatlatıcı etkisiyle fiziksel ve zihinsel olarak su gibi berraklaşabilir, Elemental Garden’da toprak kokusunu içinize çekerek doğa anayla kucaklaşmanın tadını çıkarabilir ve elbette büyülü atmosferimiz içinde her adımınızda Elemental dünyasının pozitif enerjiyle dolu havasını soluyarak mutluluğunuzu iki katına çıkarabilirsiniz!

Elemental Wellness Club Acıbadem Almondhill’ de yer alan her yaşa ve kişiye uygun spor aktivitelerinin olduğu 7500 metrekare alan üzerine kurulmuş doğal yaşam alanı ve spor kompleksidir. Sizi ve ailenizi stresli şehir yaşamından çekip, uzman kadromuz eşliğinde derin bir nefes aldırmak, günlük hayatınızda da pozitif ve aktif bir hale dönüştürmek için buradayız.

Elemental Wellness Club kendi bünyesinde;

Olimpik standartlarda 2 adet squash kortu
Kapalı basketbol ve voleybol sahası
Havuz, çocuk havuzu
Güneşlenme Terası
Reformer Pilates,Yoga
Cardio Fonksiyonel Trainer Advanced, Kickbox
Dans ve Grup dersleri
Spa, Cilt bakımı, Bay-Bayan Kuaför
Jakuzi, Sauna, Hamam, Buhar odası
Gusto Restaurant
Dino Kids Club
Diyetisyen, Hemşire Hizmetleri,
Açık ve kapalı otoparkı bulunmaktadır.

Elemental Wellness Club Hafta içi 06:00 – 24:00 , Hafta sonu 08:00 – 22:00
saatleri arasında hizmet vermektedir.

Elemental Fitness & Spa Kadıköy Moda’da Double Tree by Hilton bünyesinde bulunmaktadır. Masaj, cilt vücut bakımı, vücut ve yüz için LPG uygulamalarının yapıldığı spa bölümünde dilerseniz hamam ritüellerine de katılabilir ya da sauna,buhar odalarında terinizi atıp kar çeşmesiyle vücudunuzu canlandırıp, taş yataklarımızda keyifle dinlenebilirsiniz. “Nerede hareket orada bereket” diyenler ise; pilates, gym, cardio ve personal training için tasarlanmış fitness kısmında seçtikleri spor türünde çalışarak toksinlerinden tamamıyla arınabilir!

Yoğun hayat temposu içinde kaybolduğunuzu düşünüyorsanız, yorgun bedenlere enerji yüklemesi yapmak için kurulmuş tesislerimizde, uzman hocaların da desteği ile içinizdeki gücü ve yaşam coşkusunu yeniden keşfedebilirsiniz. Elemental dünyasında geçirdiğiniz zamanda sadece komplekslerimizin sınırları içinde mutlu olmakla kalmayacaksınız; sizi daha sağlıklı kılan ve mutluluk veren her aktivite sayesinde günlük hayatınızda da daha pozitif ve aktif bir kişiye dönüştüğünüzü göreceksiniz.

Elemental Fitness & Spa da hafta içi 07:00-23:00; hafta sonu ise 07:00-23:00 saatleri arasında misafirlerini ağırlamaktadır

 

PARTNERLERİMİZ
  • Hummel
  • bioxcin
  • DoubleTree  byHilton
  • Biota
  • Nbkadiky
  • turk-telekom
  • Besin Store

HABERDAR OLUN !

en sıcak haberler önce size gelsin.