Cilt Bakımı

TAZELENİN – CİLT BAKIMLARI

Dünyanın en donanımlı ve konforlu SPA'larına adanmış güzellik ve bakım markası Terrake ve Thalgo, zihnin rahatlaması ile bedenin keyif alması arasında mükemmel bir uyum yaratır. Terrake ve Thalgo şahlanan ve coşan duygularla ruhlara beden kazandırarak bakımda yepyeni bir boyut yaratıyor. Terrake ve Thalgo, dünyanın en konforlu ve güzel SPA' ları için yaratılan güzelliğin ruhu.

KLASİK YÜZ BAKIMI

CLASSICAL FACE TREATMENT

Bu bakım, derin temizleme, cilt tipine uygun maske, rahatlatıcı yüz ve dekolte masajı içerir. Cildinizi temizleyen, besleyen ve nemlendiren Thalgo yüz bakım ürünleri cildinize özel tekniklerle uygulanırken cildiniz ipeksi, pürüzsüz ve canlı bir görünüme kavuşur.

Uygulama süresi: 75 dk

ÖZEL YÜZ BAKIMI

SPECIAL FACE TREATMENT

Hydra Regenerating Treatment – Yoğun Nem Bakımı

Deniz aktif içerikleri ve bitki sütleriyle kombine edilmiş eşsiz maskenin kullanıldığı en etkili nemlendirme bakımıdır.

Faydası: Nem kaybı ile mücadele eder, cilt kalitesini yükseltir ve ışıltılı, yumuşak bir cilde kavuşmanızı sağlar.

Uygulama süresi: ?? dk.

Chrono Detox Treatment - Oksijen Bakımı

Özellikle stresten etkilen ve olumsuz hayat koşullarında yıpranan ciltlerde arındırıcı etkisi vardır. Oksijen koruma kompleksi ile cildi serbest radikallere karşı korur, moringa yosun özü ile hücreleri korur, kreatin türevi ile hücrelere enerji kazandırır. Organik beyaz acı bakla özü ile çevre kirliliği, stres, şehir hayatı şartları sonucunda ciltte oluşan hasarları onanır.

Uygulama süresi: 45 dk.

AQUARELLE TREATMENT

Mineral Sağlayıcı Bakımı

Doğal su yosunları ile uygulanan bu mineralize bakım, tüm cilt tiplerine uygundur. Lipozomlarda güçlendirilmiş aktif deniz elementleri, dokuya mineral kazandırır, arındırır ve dolaşımı artırır. Bu bakımda doğal marine algae maskesi kullanılır. Cildi canlandırır, mineral sağlar, nemlendirir ve besler.

Uygulama süresi: 60 dk.

MICRONIZED MARINE ALGAE

Dengeleyici Yağlı Cilt Bakımı

Mineral ve vitamin açısından zengin olan doğal deniz yosunu ve deniz ekstraktları içerir, yağlı ve problemli ciltlere tavsiye edilir. Dolaşımı aktive ederken, cildin mineralleri emmesine yardımcı olur ve sebum salgısını dengeler.

Uygulama süresi: 60 dk.

GÖZ BAKIMI

EYE TREATMENT

DELUXE COLLAGEN

Yoğun Kolajen Göz Bakımı

Bu lüks bakımda %100 deniz kökenli kolajen kullanılır. Kuru, nemi az, kırışıklara eğilimli ve güneş ışınlarından zarar görmüş gözler için ideal bakımdır. Kolajen, cilde kayganlık kazandırır, nem oranını dengeler ve kırışıklık oluşumunu geciktirir.

Uygulama süresi: 50 dk.

GENÇLİK BAKIMLARI

ANTI AGING FACE TREATMENT

TOPARLAMA VE SIKILAŞMA

SILICIUM SUPER-LIFT FACIAL

40 yaşından itibaren, belirgin kırışıklıklar ve cilt sarkmalarına karşı yeni profesyonel anti-ageing bakımı..

Thalgo’ nun yeni jenerasyon anti-ageing sistemi ile ilk seansınızdan itibaren pürüzsüzleştirme, doldurma ve toparlama etkisini görebilirsiniz.

Derinleşmiş çizgilerde dokuyu düzenleyerek pürüzsüz bir görünüm sağlar. Elastikiyeti arttırarak yüz kontürünün toparlanmasını sağlar.

Uygulama süresi: 75 dk

CLEAR EXPERT

Renk Açıcı Bakımı

Thalgo’ nun aydınlatıcı ve yenileyici özel bakımı. Kozmetikte ilk kez kullanılan pro-vitamin C ile kolajen sentezini destekler, hücreleri UV nin zaralı etkilerinden korur. Cildin doğal ışıltısını ve beyazlığını yeniden kazandırır.

Uygulama süresi: 75 dk

DELUXE COLLAGEN TREATMENT

Yoğun Kolajen Bakımı

Saf ve doğal, kolay çözülebilen, deniz kolajeni güçlü ekstraktlarla cilde uygulanır. Kırışıklıkların görünümünü azaltır, cildi tazeler ve nemlendirir. Uzun süreli etki sağlar.

Uygulama süresi: 75 dk.

EXCEPTIONAL TREATMENT

Cilt Yenileyici ve Toparlayıcı Bakımı

Doğal su yosunu hormonlarının gücünü kullanan anti-aging bakımıdır. Özel masaj tekniği, yüzde bulunan her kasa derinlemesine etki eder, lifting etkisi gösterir ve çarpıcı, hatta kalıcı sonuçlar gözlemlenir. Yüz modeli içten yenilenir, cilt ovali daha sıkı ve ışıltılı bir görünüm kazanır. Yaşlanmayı geciktirir, etkisi uzun süren bir bakım ritüelidir.

Uygulama süresi: 75 dk.

PARTNERLERİMİZ
  • Hummel
  • bioxcin
  • DoubleTree  byHilton
  • Biota
  • Nbkadiky
  • turk-telekom
  • Besin Store

HABERDAR OLUN !

en sıcak haberler önce size gelsin.