Diyetisyen

Merhaba;

Ben Uzman Diyetisyen Aslıhan Küçük. 2011 yılında Başkent Üniversitesi Beslenme Ve Diyetetik Bölümünü bitirerek Başkent Üniversitesi İstanbul Hastanesi’nde iş hayatıma başladım. Eş zamanlı olarak Haliç Üniversitesi’nde yüksek lisansıma devam ederek 2013 yılında uzmanlığımı aldım. Şuan Medipol Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünde doktora programına devam ederken Medicalpark Hastanesi, Unilever, Henkel, Kuveyttürk gibi kurumların kurumsal danışmanlıklarını da ekibim ile birlikte yürütmekteyim.

Çalışmalarım esnasında motivasyonumu daima insanların sağlıklı beslenmekten keyif almalarına destek olabilmekten sağlayarak, destek almak isteyenlere duygular ve bedenle doğru iletişim kurabilmeyi anlatmaya çalıştım.

Yeterli ve dengeli beslenme, fiziksel ve ruhsal olarak daha sağlıklı bireyler olmanızı sağlayan en önemli faktörlerden birisidir. Bu sebeple attığım mutlu adımlarda benimle birlikte yürüyen siz danışanlarımın sağlık problemlerini ve sosyal hayatlarını göz önüne alarak; sağlıklı zayıflama ve kilo alma, kilo koruma, gebelik, emziklilik ve çocukluk dönemi beslenmesi, sporcu beslenmesi ve yoğun çalışanlar için iş performansını arttıran beslenme programları düzenlemekteyim.

Kişiye özel beslenme yolculuğunda bilimsel verileri mutfakta lezzetlendirerek kolay uygulanabilir forma sokmak ve alışkanlık haline getirilebilmesi düşüncesi ile vücudumuza her daim baharı yaşatmak hedefiyle, her hafta Salı günleri 17.30-21.00 saatleri arasında sizlerle görüşmek için bekliyor olacağım.

Yiyerek sağlığa göz kırptığınız, formda olduğunuz günler diliyorum…

                                                       Uzm. Dyt. Aslıhan KÜÇÜK

*Uzmanımız rezervasyonla hizmet vermektedir ve bu hizmet ekstra ücrete tabidir.

PARTNERLERİMİZ
  • Hummel
  • bioxcin
  • DoubleTree  byHilton
  • Biota
  • Nbkadiky
  • turk-telekom
  • Besin Store

HABERDAR OLUN !

en sıcak haberler önce size gelsin.