GUSTO RESTAURANT

Gusto Restaurant rahat, keyifli ve sıcak ortamında dünya mutfağından eşsiz lezzetler yanında sağlıklı yaşam için hazırlanmış menüleri ile üyelerimize hizmet vermektedir. Hafta içi 22:00, hafta sonu 23:00’ e kadar açık olan restoran doğum günleri, mini toplantılar ve özel günlerde ev sahipliği yapmaktadır.

FORMA MAĞAZA

Geniş ürün yelpazesiyle hizmet veren mağazamız, üyelerimizin spor adına ihtiyaç duyabilecekleri temel malzemeleri karşılayabilmek adına kurulmuştur.

 

Yanınıza almadığınız, unuttuğunuz ya da anlık ihtiyacınız olan spor ürünlerini mağazamızdan temin edebilirsiniz.

 

VİTAMİN BAR

Sporun ardından dinlenmek ya da arada ufak molalar vermek isterseniz Vitamin Bar’da keyifli vakit geçirebilirsiniz.

 

Sporun ikiz kardeşi olan sağlıklı beslenmeye büyük katkısı olacak birbirinden lezzetli içeceklerin olduğu dinlenme alanında hem vücudunuza iyi gelecek hem de damak tadınıza hitap edecek seçeneklerden dilediğinizi tercih edebilirsiniz.

 

Vitamin Bar’da Doğal ürünlerden hazırlanan detoks etkili meyve ve sebze sularıyla daha enerjik ve dinç hissedeceksiniz.

 

Lezizi sohbetlerin tadını vitamin barda çıkarın…

 

DİYETİSYEN

Merhaba;

 

Ben Uzman Diyetisyen Aslıhan Küçük. 2011 yılında Başkent Üniversitesi Beslenme Ve Diyetetik Bölümünü bitirerek Başkent Üniversitesi İstanbul Hastanesi’nde iş hayatıma başladım. Eş zamanlı olarak Haliç Üniversitesi’nde yüksek lisansıma devam ederek 2013 yılında uzmanlığımı aldım. Şuan Medipol Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünde doktora programına devam ederken Medicalpark Hastanesi, Unilever, Henkel, Kuveyttürk gibi kurumların kurumsal danışmanlıklarını da ekibim ile birlikte yürütmekteyim.

 

Çalışmalarım esnasında motivasyonumu daima insanların sağlıklı beslenmekten keyif almalarına destek olabilmekten sağlayarak, destek almak isteyenlere duygular ve bedenle doğru iletişim kurabilmeyi anlatmaya çalıştım.

 

Yeterli ve dengeli beslenme, fiziksel ve ruhsal olarak daha sağlıklı bireyler olmanızı sağlayan en önemli faktörlerden birisidir. Bu sebeple attığım mutlu adımlarda benimle birlikte yürüyen siz danışanlarımın sağlık problemlerini ve sosyal hayatlarını göz önüne alarak; sağlıklı zayıflama ve kilo alma, kilo koruma, gebelik, emziklilik ve çocukluk dönemi beslenmesi, sporcu beslenmesi ve yoğun çalışanlar için iş performansını arttıran beslenme programları düzenlemekteyim.

 

Kişiye özel beslenme yolculuğunda bilimsel verileri mutfakta lezzetlendirerek kolay uygulanabilir forma sokmak ve alışkanlık haline getirilebilmesi düşüncesi ile vücudumuza her daim baharı yaşatmak hedefiyle, her hafta Salı günleri 17.30-21.00 saatleri arasında sizlerle görüşmek için bekliyor olacağım.

 

Yiyerek sağlığa göz kırptığınız, formda olduğunuz günler diliyorum…

 

                                                       Uzm. Dyt. Aslıhan KÜÇÜK

 

*Uzmanımız rezervasyonla hizmet vermektedir ve bu hizmet ekstra ücrete tabidir.

 

SAUNA

Vücudu yenilemenin ve toksinlerden arındırmanın en hızlı yollarından biri saunadır. Sıcak odalarda gözenekler açılır ve temizlenir böylece ölü hücrelerden kurtuluruz. Saunada sadece cildinizi değil zihninizi de rahatlatıp, canlandırırsınız.

 

Bu alanda konforunuz da en ince ayrıntısına kadar düşünülmüştür; havlu, peştamal, duş jeli, losyon sunulan hizmetler arasındadır.

 

Hareket etmeden de ter atmak mümkün; saunada gözlerinizi kapatın ve kendinizi dinginliğin şefkatli kollarına bırakın…

 

BUHAR ODASI

Buhar odası nemli buhar banyosu yapmanızı sağlar. Sıcaklığı saunadan daha düşük, nem oranı saunadan daha yüksektir. Bu odada terleyerek toksinlerinizden arınırsınız.

 

Kan dolaşımı hızınız tansiyonunuz yükselmeden artar çünkü sıcaklıkla birlikte kan akışınız hızlanırken bir yandan da damarlarınız genişler. Böylece dolaşım sisteminiz güçlenir.

 

Ayrıca Buhar Odaları üst solunum yollarını açar, boğazdaki tahrişlere iyi gelir, kasları gevşetir ve rahatlayıp gevşemenizi sağlar.

 

Bebekler kadar taze bir bedene kavuşmak çok kolay; Buhar Odası’nda en rahat köşeye kurulun ve sadece dinlenin…

 

DİNLENME ALANI

“Şu an ihtiyacım olan tek şey biraz durup dinlenmek.” dediğiniz anlarda bütünsel bir dinginlik yaşayabileceğiniz özel dinlenme bölümlerimizde rahatlayabilirsiniz.

 

Elemental dünyasının bu alanı loş ışıklandırması ve dingin atmosferi ile dinlenmeniz için eşsiz bir ortam olarak tasarlanmıştır. Bay ve bayan soyunma odaları’ nın da bulunduğu bölümde konforunuz için her detay düşünülmüştür.

 

Günün stresinden bütünüyle arınmak isteyenlere;

 

Loş ışıklandırma ve dingin atmosferi ile dinlenmeniz için eşsiz bir ortam olarak hazırlanan Dinlenme Alanları’nda konforunuz için her detay düşünülmüştür.

 

Spor aktivitenizi tamamladıktan sonra yorgunluğunuzu televizyon karşısında uzanarak atabilir, sauna keyfinizin ardından ayaklarınızı uzatıp dergi yada kitap okumanın tadını çıkarabilirsiniz.

 

KİLİTLİ DOLAPLAR

Soyunma odalarının bulunduğu bölümde, müşterilerimizin eşyalarını gönül rahatlığıyla muhafaza edebilecekleri 480 adet şifreli dolap bulunmaktadır.

DUŞ KABİNLERİ

Soyunma kabinleri ve havuz bölümü yakınında bulunan hijyenik ve modern duş kabinlerini kullanabilirsiniz. Bu bölümde havlu, peştamal, duş jeli, losyon sunulan hizmetler arasındadır.

 TÜM HAKLARI SAKLIDIR. ©2018 ELEMENTAL WELLNESS CLUB