MASAJ

Sadece bedeninizi değil zihninizi ve ruhunuzu da rahatlamak istiyorsanız masaj bölümüne uğramanızı tavsiye ederiz.

 

Alanında uzman uzak doğulu ve Türk terapistler tarafından uygulanan medikal ve uzak doğu masaj seçenekleri sunulmaktadır. Masaj ile canlanıp uyanan vücudunuz ilginin karşılığında ışıl ışıl parlayacak ve bu görüntü moralinizin de kat kat artmasını sağlayacaktır.

 

Yoğun yaşam temposunun yarattığı stresten kurutulup iç huzurunuza kavuşarak ayrılacağınız masaj seanslarından sonra kuş gibi hafiflemiş hissedeceksiniz. Kan dolaşımınız düzenlenecek, metabolizmanız hızlanacak, ödem ve toksinler vücuttan atılacak, kaslarınız gevşeyecek ve tüm beden dinlenecek bu sayede de uyku problemleri sona erecek…

 

Ne dersiniz; kendinizi şımartıp bir mutluluk molası vermenin vakti hala gelmedi mi?

 

PERSONAL TRAINING

CİLT BAKIMI

Profesyonel ürünler ile uzmanların uyguladığı cilt bakımı seansları sonrasında pırıl pırıl bir görüntüye kavuşacaksınız.

 

Sağlıklı beslenme ve evde yapılan günlük temizlik ve bakım işlemleri ile cildinizi sağlıklı tutabilirsiniz. Ancak ilerleyen yaş ile birlikte bu yetersiz kalabilir. 25 yaşından sonra cilt bakımı yaptırmaya başlamak doğru bir karar olacaktır.

 

Cilt tipine uygun şekilde yapılan bakım sayesinde; cilt nemi dengelenir, kırışıklıklar azalır, leke ve siyah noktalar temizlenir, gözenekler yenilenir, cildin bağışıklık sistemi güçlenir, yaşlanma belirtileri minimuma iner ve en önemlisi kişi aynaya baktığından kendini bütünsel olarak daha iyi hisseder.

 

Kendinize “seni seviyorum” demek için cildinize özen gösterin…

 

VÜCUT BAKIMI

Yeniden doğmuş gibi hissettirecek vücut bakımı seansı sonrasında taptaze, yumuşacık ve ışıl ışıl bir bedene kavuşursunuz.

 

Cildinizi tamamen arındıracak kürler ile derinlemesine bir bakım ve onarım uygulamasından sonra hem fiziksel hem de duygusal olarak tam bir rahatlama hissedersiniz.

 

Tepeden tırnağa bakımın ve küllerinizden doğmanın zamanı geldi; “kendime yeni bir ben lazım!”

 

G5

G5 masajı hızlı titreşimlerle ve iterek sıkılaştırma yöntemiyle fazla yağların yakılmasını sağlar. Dolaşımı geliştirir , ağrı giderir, bitkinlik ve yorgunluk giderici özellikleri bulunmaktadır. Ritmik masaj ile kan dolaşımını hızlandırarak cilde esneklik sağlar ve ciltte yaşlanma çizgilerini azaltır. Her yeni güne uyandığınızda dinlenmiş ve rahatlamış hissettiğiniz vücudunuz ilerleyen zamanla gün içerisinde tekrar yorulmaya ve ağırlaşmaya başlar. Zamanla vücudunuz yıpranır, yorulur ve canlılıktan uzaklaşır. Bu yorgunluğa cildinizin sıkılığını da kaybederek ve selülitler eklenir. Bu masaj ile kas ve eklemlerde biriken toksinlerin rahatça atılması sağlanır ve toksinlerle beraber ağrılar da azalır. sertleşmiş kasların ve eklemlerin yumuşatılması sonucunda çok daha rahat bir şekilde hareket edilmesine yardımcı olur. Kas ve eklemlerin hareket kabiliyeti artarak, eklemler daha kaygan hale gelir. Ayrıca karın kaslarının sıkılığının arttırılması bağırsak hareketlerini kolaylaştırmakta ve dolayısıyla sindirim bozukluklarının giderilmesinde etkili olmaktadır. Kaslardaki gerginliğin ve yorgunluğun giderilmesi amacıyla kullanıldığında ise hastanın isteğine göre seanslar verilmektedir.

 

G5 Masajının Faydaları Nelerdir?

 

Bölgesel Dolaşım

Ağrı giderme

Rahatlama

Fazla yağların yakılması

Cilt sıkılaştırma

Bölgesel zayıflama

Cildin esnekliğini sağlama

Toksin atma

Selülit oluşumunu engeller ve selüliti azaltır

Kemik yoğunluğunu arttırır

Zihinsel ve bimensal stresi azaltır

 

 TÜM HAKLARI SAKLIDIR. ©2018 ELEMENTAL WELLNESS CLUB