ELEMENTAL WELLNESS CLUB

4 elementin gücü ’nü her köşesinde taşıyan yaşam komplekslerimizde; fitness bölümümüzde spor yaparken içinizdeki ateşi harlayabilir, havuzun rahatlatıcı etkisiyle fiziksel ve zihinsel olarak su gibi berraklaşabilir, Elemental Garden’da toprak kokusunu içinize çekerek doğa anayla kucaklaşmanın tadını çıkarabilir ve elbette büyülü atmosferimiz içinde her adımınızda Elemental dünyasının pozitif enerjiyle dolu havasını soluyarak mutluluğunuzu iki katına çıkarabilirsiniz!

 

Elemental Wellness Club Acıbadem Almondhill’ de yer alan her yaşa ve kişiye uygun spor aktivitelerinin olduğu 7500 metrekare alan üzerine kurulmuş doğal yaşam alanı ve spor kompleksidir. Sizi ve ailenizi stresli şehir yaşamından çekip, uzman kadromuz eşliğinde derin bir nefes aldırmak, günlük hayatınızda da pozitif ve aktif bir hale dönüştürmek için buradayız.

 

Elemental Wellness Club kendi bünyesinde;

 

Olimpik standartlarda 2 adet squash kortu

Kapalı basketbol ve voleybol sahası

Havuz, çocuk havuzu

Güneşlenme Terası

Reformer Pilates,Yoga

Cardio Fonksiyonel Trainer Advanced, Kickbox

Dans ve Grup dersleri

Spa, Cilt bakımı, Bay-Bayan Kuaför

Jakuzi, Sauna, Hamam, Buhar odası

Gusto Restaurant

Dino Kids Club

Diyetisyen, Hemşire Hizmetleri,

Açık ve kapalı otoparkı bulunmaktadır.

 

Elemental Wellness Club Hafta içi 06:00 – 24:00 , Hafta sonu 08:00 – 22:00

saatleri arasında hizmet vermektedir.

DISCOVER YOUR ELEMENT HERE!

ELEMENTAL SPA

TOPRAK – ELEMENTAL SPA’da DENGELENIR

Toprak ananın sevgi ve sonsuz bereket içeren enerjisi Elemental Club’ta sizi bekliyor.

 

Bazen ihtiyaç duyulan sadece durmak ve köklerinin toprağa salmanın verdiği güvenle yaşayan ağaçlar gibi biraz durmak ve mola vermektir. Bu aralıkları en dingin şekilde geçirebilmeniz için spa bölümümüz doğadan esinlenilerek özel olarak tasarlanmıştır.

 

Sessiz ve dingin bir alanda günün tüm yorgunluğunu atabileceğiniz spa merkezinde, uzman Uzak Doğulu ve Türk terapistler eşliğinde medikal ve Uzak Doğu masaj seçeneklerinden istediğiniz birini tercih edebilirsiniz. Cilt bakımı, g5 sıkılaşma paketi, çiftlere özel ritüeller de Elemental Spa’nın hizmetleri içerisinde yer almaktadır. Elemental Spa hafta içi ve hafta sonu 10:00 – 22:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

 

Sükûnet ve güvenin sembolü TOPRAK elementinin huzurunu yüreğinizde hissedin.

ELEMENTAL GARDEN

HAVA – ELEMENTAL GARDEN’de

Sağlıkla alınan bir nefes kadar insana iyi gelen başka bir şey var mıdır? Elbette hayır. Bunun bilincinde olan Elemental ekibi çalışırken hava elementinin tükenmeyen enerjisinden ilham alır.

 

Hava elementinin içinizi kıpır kıpır yapan yapısının en güzel şekilde yansıdığı yerdir iç açıcı, yemyeşil bahçemiz… Bu bölümde kaliteli nefesler alıp vererek enerjinizi yükseltirken keyifle sporunuzu yapabilir ya da dilerseniz güneş banyosunun tadını çıkararak dingin dakikalar geçirebilirsiniz.

 

Taptaze bir havanın çevrelediği Elemental Garden’da 5bin metrekare güneşlenme ve dinlenme alanı bulunmaktadır. Belli dönemlerde kulüp etkinlikleri ve özel organizasyonlar da bu alanda yapılmaktadır. Yaz döneminde de açık havada yoga, taichi, pilates gibi dersler yapılır.

 

İçimize hayat üfleyen HAVA elementinin canlandırıcı etkisiyle Elemental Garden’da yenilenmenin tadını çıkarın.

ELEMENTAL FITNESS

ATEŞ – GYM’de FİTİLLENİR

Elemental dünyasında içinizdeki potansiyel gücün ateşini fitillemeye hazır mısınız?

 

Yaşam aşkının ateşi sıcacıktır; bu sıcaklığı iliklerinize kadar hissetmek istiyorsanız GYM alanı tam size göre!

 

Baştan ayağa her kasınızın ısınması için tasarlanmış son teknoloji spor aletleri ile çalıştıkça etrafta pozitif enerji kıvılcımlarının saçıldığını hissedeceksiniz.

 

Elemental atmosferinin ateş tabakası her yaş ve vücut tipine uygun egzersizlerin yapılabilmesine olanak sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Adeta bir mutluluk ve enerji üretim fabrikasını andıran GYM alanında dambıllardan koşu bantlarına; mekik çekme sistemlerinden özel bisikletlere kadar ihtiyaç duyulabileceğiniz her türlü spor aleti mevcuttur. Böylece tepeden tırnağa tüm vücudunuz için gerekli olan sportif aktiviteyi kolaylıkla yaparak ateş tabakamızın harlanmasını sağlayabilirsiniz.

 

Hem kendinizi hem de etrafınızdakileri ısıtacak sıcacık bir enerjiye ve alev kadar göz alıcı bir bedene sahip olmak için ATEŞ elementini izleyin!

ELEMENTAL HAVUZ

SU  - HAVUZ

Zihinsel ve fiziksel olarak su gibi sadeleşmenin yolu suyla bütünleşmekten geçer…

 

Elemental Club’ın 220 metrekare büyüklüğündeki yarı olimpik havuzunda akışta olmanın ve anın tadını çıkarmanın keyfini sürebilirsiniz.

 

Tüm sıkıntılardan uzaklaşıp bir yunus kadar huzurlu olmak için su elementinin bilgeliğine ve güçlü sezgilerine kendinizi gönül rahatlığıyla emanet edebilirsiniz.

 

Ortam sıcaklığı ve nem oranını ayarlayan bir nem alma santrali de bulunan havuz ısısı 28 derecede sabitlenmektedir. Ayrıca yarı olimpik havuzun yanında 30 metrekare ölçüsünde çocuk havuzu, 10 kişi kapasiteli, 37 derece ısıda su, 4 adet masaj seti, 2 adet hava bloweri de müşteri hizmetindedir.

 

Duygularınız ve bedeninizi tüm negatif enerjilerden arındırmak için SU elementinin şifa veren sesine kulak verin…

 

 TÜM HAKLARI SAKLIDIR. ©2018 ELEMENTAL WELLNESS CLUB